مقالات

پنج نکته مهم که باید هنگام خرید لباس پسرانه رعایت کنید

خرید لباس پسرانه

مادرانی که صاحب فرزند پسر هستند نکات بسیار خاصی را هنگام خرید لباس پسرانه رعایت می کنند. ما پسران خود را دوست داریم اما آنها تمایل به جذب کردن به خرابی و انهدام رو دارند. بنابراین چطوری برای یه آدم کلی لباس بگیریم که ورشکسته نشیم؟ پسران سریعتر از دختران لباس می پوشند و به آنها آسیب می رسانند و هزینه لباس آنها می تواند شگفت آور باشد. انتخاب لباس مناسب برای پسران می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شود.

به همان اندازه ای اصیل (و اهل عمل) باشید که پسرتان هست !

هیچ چیز بدتر از دیدن مداوم لباس های خسته کننده تکراری تن هر بچه نیست . مادر هر پسری میتونه بهتون بگه ، فروشگاه ها مملو از لباس های زیبا و متنوع برای دختران است و چیزی برای خرید کردن برای پسران وجود ندارد! بر حسب اتفاق ممکنه ببینین که همون تیشرت توسط پسر دیگری در پارک ، مدرسه یا مرکز نگهداری از کودکان پوشیده شده . خب پس چه کاری باید بکنید ؟

اغلب اقلام فروشگاه های زنجیره ای با کیفیت پایینی ساخته میشوند و این یعنی اینکه یکبار مصرف هستند ، و به ندرت تا زمانیکه برای پسرتان کوچک شوند دوام میاورند .اصلاً خوب نیز که لباس ها زود به زود عوض بشن و یا اگر بیش از یک پسر داشتید !

خرید آنلاین به شما امکان دسترسی به برندها و مدل های مختلف رو میده که درمراکز خرید محلی مشاهده نمیکنید .

 یه کم بیشتر خرج کیفیت خوب بکن !

صحبت فقط از سبک نیست ! لباس ها رو بر اساس جنسشون هم انتخاب کنید ، لباس های خوش ساخت با دقت دوخته شده اند ( و چندین بار دوخته شده اند) ،انقدر سفت و محکم که با دوام باشند ،قابل شست و شوی روزانه و راحت و مناسب برای استفاده روزانه.

برای خرید لباس پسرانه ، برای پسران کوچک که دستهایشان را کثیف میکنند لباس های تیره تر و پارچه های ضخیم تر برای پسرانی که بازی های خشن دوست دارند انتخاب کن .

لباس های پسرانه را از پارچه های طبیعی انتخاب کن

به دنبال الیاف طبیعی یا ترکیب طبیعی / مصنوعی باشید . الیاف طبیعی از قبیل کتان ، بهتر به تن میشینند و احساس راحت تری را میدهند. همچنین الیاف طبیعی در مقابل آتش مقاوم هستند که این امربه خصوص در لباس خواب پسران خیلی حیاتی است.

قوانین ایمنی در برابر آتش سوزی در کشوهای مختلف متفاوت است ، پس اگر از خارج از کشور خرید میکنید خیلی مهم است که برای محافظت از فرزندتان الیاف طبیعی را انتخاب کنید. ترکیب ۷۵٪ پنبه / ۲۵٪ پلی استر باعث ماندگاری کمی بیشتر جنس شما می شود و به معنای عدم اتو کردن نیز خواهد بود!

پسرها سریع رشد میکنند-سایز بزرگتر بخرید

اگر در حال خرید لباس پسرانه برای پسرتان با کیفیت خوب هستید ، شما میخواین که پسرتون تا اونجا که امکانش هست اون لباس رو بپوشه. یه راه حل ساده اینه که یه سایز بزرگتر بگیرید. در حالی که ممکن است اول گشاد به نظر برسند ، آنها درون لباس هاشون بیشتر از بیرون لباس هاشون رشد میکنند . لباس هایی که پسران می توانند بیش از یک فصل بپوشند ، قطعاً ارزش پول اضافی را دارند !

همه ی لباس ها را اول بشورید

در آخر ، هنگامی که بسته لباس پسرانه خود را از طریق نامه دریافت کردید ، ابتدا آنها را در لباسشویی بیندازید .با آب سرد بشورید و از مواد شوینده با کیفیت استفاده کنید تا مطمئن باشید که لباس هایتان آب نمیروند و آسیب نمیبینند . شما همچنین رنگ ها یا مواد شیمیایی که ممکن است روی سطح لباس باشند شستشو میدهید  ،به این ترتیب از پسرتان در مقابل هرچیز مضری محافظت میکنید.

پوست بزرگترین عضو بدن ماست و رنگ های مضر و مواد شیمیایی به سرعت از لباس های جدید به داخل رگ های خونی وارد میشوند. مهم است که اول لباس را بشویید . بیاین باهاش روبه رو بشین ! خرید کردن با بچه هاتون در بازارهای محلی کار خیلی جالبی نیست ! به جای اینکه پسر کج خلق بد عنقت رو وقتی به لباس نیاز دارند به فروشگاه محلی ببرین،براش آنلاین خرید کنید . شما مجموعه ای هیجان انگیز تر برای خرید لباس پسرانه پیدا میکنید که تک و خاص ،با ارزش و مقاوم برای پسران هستند.

برگزفته از:

brisbanekids.com.au

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *